Кошик
46 відгуків
ROYAL AUTO - запчасти Acura, Mercedes, Bilstein
+380
96
750-24-00
+380
63
634-84-01

Важелі Acura

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Важелі Acura 

Всі деталі автомобіля Acura виготовлені із застосуванням сучасних інноваційних технологій, мають високу якість і відповідають потребам найвимогливіших клієнтів. Це відноситься і до такої деталі, як важіль підвіски Acura MDX / ZDX. Він дозволяє тримати кермо і сприяє комфортному руху.

Конструкція деталі

Сучасний важіль Acura– це подовжена деталь, виготовлена методом лиття з легких сплавів (титан). Вздовж деталі проходять ребра жорсткості, а на кінцях є припливи.

По конструкції розрізняють важелі:

  • трикутні;

  • прямі;

  • H-подібні.

Види і призначення деталі

Кожне колесо автомобіля Акура має кілька важелів підвіски. Правильно підібрати потрібну деталь допоможуть фахівці інтернет-магазину Royal Auto. Для заміни деталі слід використовувати тільки оригінальні запасні частини, що рекомендовані виробником. Від правильності підбору запчастин залежить безпека і довговічність автомобіля.

Виходячи з місця розташування, важелі мають різне призначення. Так, верхній передній важіль Acura MDX / ZDX утримує верхню частину рульового кулака, а нижній виконує ту ж функцію, але ще і контролює нижню частину стійки підвіски.

Задній важіль Acura MDX / ZDX контролює задні стійки під час розгону і прискорення.

Рычаг - очень прочная деталь и редко выходит из строя. Причиной поломки и деформации чаще всего является механическое повреждение: наезд на открытый канализационный люк, попадание в выбоину и ДТП.

В любом случае нет причины расстраиваться при выходе этой запчасти из строя. Ведь всегда можно купить рычаг Acura MDX / ZDX в интернет-магазине Royal Auto. Если нет возможности приехать за деталью лично, то мы обеспечим доставку по всем регионам Украины, в частности: Киев, Днепропетровск, Харьков, Одесса, Львов, Запорожье.