Кошик
51 відгук
ROYAL AUTO - запчасти Acura, Mercedes, Bilstein
+380 (96) 750-24-00
+380 (63) 634-84-01

Фільтри

Автомобільні фільтри Mercedes, Acura, Honda

В цілях захисту вузлів і деталей транспортного засобу від засмічення використовуються спеціальні запчастини. На сайті RoyalAuto представлено:

  • Фільтр масляний – очищає моторне масло від шкідливих домішок і продуктів розпаду, тим самим сприяє нормальному функціонуванню двигуна. Масляний фільтр Acura MDX від оригінального виробника – гарантія тривалої і безвідмовної роботи автомобіля.

  • Фільтр повітряний - забезпечує очищення повітря, що надходить в камеру згоряння двигуна, і запобігає доступ пилу, піску та інших забруднень. Оригінальний повітряний фільтр Мерседес, Акура, Хонда запобіжить знос поршневої групи та забезпечить економну витрату палива.

  • Фільтр паливний - очищає пальне від небажаних сторонніх домішок і запобігає забрудненню двигуна. Через паливний фільтр Mercedes, Acura, Honda пальне проходить кілька ступенів очистки, що сприяє його економічній витраті.

  • Фільтр салону забезпечує подачу в салон транспортного засобу очищеного повітря і оберігає органи дихання водія і пасажирів від небезпечного впливу пилу, шкідливих газів, так як вентиляційна система вбирає із зовнішнього простору повітря разом з пилом, вихлопними газами, алергенами і сажею.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner