Кошик
46 відгуків
ROYAL AUTO - запчасти Acura, Mercedes, Bilstein
+380
96
750-24-00
+380
63
634-84-01

Ремені, натягувачі і ролики ГРМ Acura

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Ремені, натягувачі і ролики ГРМ Acura

Ремінь ГРМ Acura MDX / ZDX представляє собою зубчасту гумову стрічку, замкнуту в кільце і обхватывающую шківи. Він пов'язує розподільний вал з коленвалом і забезпечує синхронну роботу. Стабільну роботу ременя контролюють натягувачі, до складу яких входять ролики. Матеріал, з якого виготовлений ремінь, не схильний до корозії і працює безшумно. При явних пошкодженнях його терміново треба міняти. Обрив загрожує сумними наслідками – зупинкою двигуна або виходом його з ладу.

Приводний ремінь генератора Акура MDX / ZDX крутить вал генератора, що виробляє електроенергію і є навісним агрегатом двигуна. Від того в якому стані знаходиться ремінь приводу генератора залежить робота системи запалювання двигуна, сигнальної системи і освітлення.

Комплектуючі для приводу газорозподільного механізму

Для оптимального натягу ременя використовуються натягувачі ГРМ Acura MDX / ZDX, ролики ГРМ Acura MDX / ZDX. На автомобілях Акура встановлені гідравлічні натягувачі ГРМ. Натягувачі ГРМ разом з роликами ГРМ оберігають ремінь від зайвих коливань і попереджають зіскакування його із зірочок. Натягування ременя, а також ролики натяжителя попереджають провисання ременя, знаходяться в постійному русі і теж схильні до зносу. Конструкція ГРМ може мати кілька видів роликів натяжителя:

·         обвідні (паразитні) ролики;

·         натяжні ролики.

После большого пробега ролик натяжителя может заклинить и вызывать обрыв ремня и выход из строя двигателя. Поэтому при появлении шума из-под капота, следует проверить, в каком состоянии находится натяжитель и его ролики. В случае провисания ремня, ролик натяжителя и сам натяжитель необходимо заменить. Ролик и натяжитель должны быть правильно отрегулированы.

Все эти виды роликов, а также натяжители ремня Акура можно купить на сайте интернет-магазина Royal Auto.

Ремонтний комплект газорозподільного механізму

В комплект ГРМ Acura MDX / ZDX крім ременя входять:

·         натягувач ременя;

·         обвідний ролик;

·         натяжний ролик.

Комплект забезпечує правильний підбір всіх запчастин і їх сумісність. Завдяки цьому виключені раптові поломки роликів і натяжителя, обриви ременя і збільшується термін безаварійної роботи всього механізму.

Согласно инструкции производителя, ремень ГРМ Акура, нуждается в замене через 160 000 км. пробега и обычно его меняют вместе с роликами и натяжителем. Компания Royal Auto предлагает купить ремень ГРМ Acura MDX / ZDX, натяжитель ГРМ, ролик ГРМ и все элементы, которые входят в комплект механизма в своём интернет-магазине. Запчасти оригинальные, высокого качества и идеально подойдут всем моделям Acura MDX / ZDX / RDX / RL / TL / TSX / RLX / TLX.